€ 4.769,00
% € 5.299,00 (530 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 1 - 2 maanden
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Orbea Gain M40 Elektrische Racefiets Carbon XS Myo"
Fabrikant: Orbea
EAN: 8434446833496
Fabrikantsnummer: S30602CM
Modeljaar: 2025
Volledige productnaam: GAIN M40 XS Myo
Model: GAIN M40
Maat: XS
Wielformaat:
Frame: Orbea Gain Carbon OMR monocoque structuur, geïntegreerde zadel klem met conform verkeersregels licht, ICR kabelgeleiding, Thru Axle 12x142mm achter, thread M12x2 P1, Flat Mount schijf, 700x35 max band, BB386 EVO, Mahle X20 AMC plug.
Vork: Gain OMR carbon Vork, 700x35 maximun band, Flat Mount schijf, Thru Axle 12x100mm, thread M12x2 P1
Vering:
Remote lockout:
Balhoofdlager : FSA 1-1/2" geïntegreerde Aluminium Cup
Stuurpen: OC Road Performance RP10, -8º
Stuur: OC Road Performance RP21 Alu SL, Reach 80, Drop 125
Remgrepen:
Remmen: Shimano U6030 hydraulische schijf
Derailleur voren: Shimano Cues U6030
Derailleur achter: Shimano Cues U6020 SGS Shadow
Hendels: Shimano U6030
Kettingwiel: Shimano CS-LG400 11-39t 10-versnellingen
Ketting: Shimano LG500
Kettinggeleider:
Crank:
Pedalen:
Crankset: Shimano Cues U6040 34x50t
Kettingkast:
Wielen: Alloy, Tubeless, 700c, 21c
Achterwiel as: Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite
Voorwiel as: Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite
Banden: Pirelli P ZERO™ Race SmartEVO TLR 700x30c
Zadelpen: OC Performance XP10-S Carbon, 27.2mm, Setback 20
Zadelpen afstandsbediening:
Zadel: Fizik Aliante R5
Spatbord:
Voorlicht: achter licht, op zadel klem, COB Led, aan/uit, 12 Lumen. conform verkeersregels
Voorlicht 2:
Achterlicht:
Dynamo:
Fietsstandaard:
Accu: Mahle iX350 36V 353Wh
Motor: Mahle motor naaf X20, ALC
Display: Mahle Pulsar One monochrome ANT+ LEV
Oplader: Mahle Active oplader tot 4A
Afstandsbediening: Mahle ONE Head Unit (BT/ANT+)
Properties "Orbea Gain M40 Elektrische Racefiets Carbon XS Myo"
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Modelnaam: | Gain |
| Motor System: | Mahle X20 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Racefiets |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Mahle |
| Kleur: | MYO |
| Maat: | XS |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 17"/43 cm |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 350Wh |
| Frame materiaal: | Carbon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Koppelvermogen: | 55Nm |
| Aantal versnellingen: | 10 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Geen vering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano Cues U6020 SGS Shadow |
| Garantie: | 3 jaar, Levenslang |
Aanmelden