€ 8.999,00
% € 9.999,00 (1.000 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 1 - 2 maanden
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Orbea Gain M10i Elektrische Racefiets Carbon XS Grijs"
Fabrikant: Orbea
EAN: 8434446830181
Fabrikantsnummer: S31002GN
Modeljaar: 2025
Volledige productnaam: GAIN M10i XS Halo Silver (Matt) - Blue Carbon View (Gloss)
Model: GAIN M10i
Maat: XS
Wielformaat:
Frame: Orbea Gain Carbon OMR monocoque structuur, geïntegreerde zadel klem met conform verkeersregels licht, ICR kabelgeleiding, Thru Axle 12x142mm achter, thread M12x2 P1, Flat Mount schijf, 700x35 max band, BB386 EVO, Mahle X20 AMC plug.
Vork: Gain OMR carbon Vork, 700x35 maximun band, Flat Mount schijf, Thru Axle 12x100mm, thread M12x2 P1
Vering:
Remote lockout:
Balhoofdlager : FSA 1-1/2" geïntegreerde Aluminium Cup
Stuurpen: OC Road Performance RP10, -8º
Stuur: OC Road Performance RP10-R Carbon, Rise 15, Reach 70, Drop 125
Remgrepen:
Remmen: Shimano R9270 hydraulische schijf
Derailleur voren: Shimano Dura-Ace Di2 R9250
Derailleur achter: Shimano Dura-Ace Di2 R9250
Hendels: Shimano R9270
Kettingwiel: Shimano Dura-Ace R9200 11-30t 12-versnellingen
Ketting: Shimano CN-9100
Kettinggeleider:
Crank:
Pedalen:
Crankset: Shimano Dura-Ace R9200 34x50t
Kettingkast:
Wielen: Carbon 42, Tubeless, 21c
Achterwiel as: Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite
Voorwiel as: Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite
Banden: Pirelli P ZERO™ Race SmartEVO TLR 700x30c
Zadelpen: OC Performance XP10-S Carbon, 27.2mm, Setback 20
Zadelpen afstandsbediening:
Zadel: Fizik Vento Antares R1 Carbon Rail 140mm
Spatbord:
Voorlicht: achter licht, op zadel klem, COB Led, aan/uit, 12 Lumen. conform verkeersregels
Voorlicht 2:
Achterlicht:
Dynamo:
Fietsstandaard:
Accu: Mahle iX350 36V 353Wh
Motor: Mahle motor naaf X20, ALC
Display: Mahle Pulsar One monochrome ANT+ LEV
Oplader: Mahle Active oplader tot 4A
Afstandsbediening: Mahle ONE Head Unit (BT/ANT+)
Properties "Orbea Gain M10i Elektrische Racefiets Carbon XS Grijs"
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Modelnaam: | Gain |
| Motor System: | Mahle X20 |
| Schakelsysteem: | Elektrische schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Racefiets |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Mahle |
| Kleur: | Grijs |
| Maat: | XS |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 17"/43 cm |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 350Wh |
| Frame materiaal: | Carbon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Koppelvermogen: | 55Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Geen vering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Garantie: | 3 jaar, Levenslang |
Aanmelden