€ 5.309,00
% € 5.899,00 (590 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 1 - 2 maanden
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Orbea Denna M20 Elektrische Gravelbike Carbon XS Myo"
Fabrikant: Orbea
EAN: 8434446866159
Fabrikantsnummer: S31902CM
Modeljaar: 2025
Volledige productnaam: DENNA M20 XS Myo
Model: DENNA M20
Maat: XS
Wielformaat:
Frame: Orbea Denna, Thru Axle 12mm x 142mm achter, thread M12xP1, interne kabelgeleiding.
Vork: Orbea Denna OMR ICR, full carbon, 1-1/8" - 1,5" getaperd balhoofdbuis compatibel, Thru axle 12x100mm, thread M12xP1
Vering:
Remote lockout:
Balhoofdlager : FSA 1-1/2" geïntegreerde Aluminium Cup
Stuurpen: OC Road Performance RP10, -8º
Stuur: Easton EC90 AX Carbon, flare 16º, Di2 interne kabeldoorvoering
Remgrepen:
Remmen: Shimano RX820 hydraulische schijf
Derailleur voren:
Derailleur achter: Shimano GRX RX822 GS
Hendels: Shimano GRX RX820
Kettingwiel: Shimano CS-M7100 10-45t 12-versnellingen
Ketting: Shimano M6100
Kettinggeleider: Orbea eBike kettinggeleider
Crank: Shimano Steps EM600
Pedalen:
Crankset:
Kettingkast:
Wielen: Oquo Road Control RC25PRO, alloy rim, Zipp ZR1 hub, 25mm interne breedte, Sapim Sprint TCS Oxi spaken, 700C
Achterwiel as: Orbea Thru Axle 12x142mm M12xP1 Massieve binnendraad
Voorwiel as: Orbea Thru Axle 12x100mm M12xP1 Hollow
Banden: Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c
Zadelpen: OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0
Zadelpen afstandsbediening:
Zadel: Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road
Spatbord:
Voorlicht:
Voorlicht 2:
Achterlicht:
Dynamo:
Fietsstandaard:
Accu: Orbea interne 420Wh
Motor: Shimano EP801
Display:
Oplader: Orbea 2.Generation eBike Smart oplader 42V/2-4A
Afstandsbediening: EN600-L
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Modelnaam: | Denna |
| Motor System: | Shimano EP801 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Gravelfiets |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Shimano |
| Kleur: | MYO |
| Maat: | XS |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 16"/41 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 420Wh |
| Frame materiaal: | Carbon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Koppelvermogen: | 85Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Geen vering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano GRX RD-RX822 |
| Garantie: | 3 jaar, Levenslang |
1 Beoordeling
Niels M.
March 30, 2026 19:39
Die Lieferung hat etwa zwei Wochen länger
Die Lieferung hat etwa zwei Wochen länger gedauert als die angegebenen 2-5 Tage und der Liefertermin wurde durch die Spedition etwas überraschend per E-Mail morgens für denselben Tag angekündigt. Da hätte ich mir eine vorherige Abstimmung gewünscht, wie das ja eigentlich auch auf der Webseite erläutert wird. Daher nur 4 Sterne. Angesichts des bescheidenen Wetters konnte ich das Rad leider noch nicht sehr ausgiebig testen. Auf meiner 40km-Testtour hat es mir sehr gut gefallen. Die Shimano-Scheibenbremsen muss ich allerdings noch einbremsen. Ich war am Anfang etwas erschreckt, weil ich meine seit langem eingebremsten Maguras am MTB gewohnt bin. Erfreulicherweise lag dem Rad auch gleich die originale Halterung von Orbea zur Montage eines Fahrradcomputers am Vorbau mit allen nötigen Teilen bei, welche ich dann gleich für die Verwendung meines Garmins montiert habe.