€ 3.149,00
% € 4.999,00 (1.850 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Kalkhoff Image 5 Excite+ Elektrische Fiets Dames Riemaandrijving 43cm"
Merk: Kalkhoff
Model: IMAGE 5+ EXCITE
Fabrikantsnummer: D673522735
EAN: 4000990484831
Modeljaar: 2024/2025
Maat: S
Framemaat: 43cm
Kleur: diamondblack matt
Frame materiaal: Aluminum
Wielformaat: 29 Inch
Vork: Suntour Mobie34 Air, 15 mm thru axle
Veerweg voorvork: 80 mm
Rear Shock:
Stuur: Ergo Comfort
Stuur breedte: 640
Stuurpen: Concept EX, aanpasbaar
Stuurpen lengte: 80
Zadel: Selle Royal Lookin
Remmen: Tektro T535
Rem voren: 180
Rem achter: 180
Hendels: Enviolo Trekking
Derailleur achter:
Versnellingssysteem: Enviolo Trekking
Versnellingen: Staploos
Vrijloop: Vrijloop
Crankset: aluminium
Cranklengte: 170
Ketting: Gates Carbondrive CDX
Kettingwiel: Gates Carbondrive CDX
Voorwiel as: 15x100 mm thru axle
Achterwiel as: Enviolo Trekking
Velgen: Rodi Cyclone, met ogen
Voorlicht: Litemove, LED, 110 Lux
Achterlicht: Trelock COB Line, met remlicht, LED
Pedalen: Comfort, met antisliplaag en reflector
Spatbord: Plastic, met randbescherming
Bagagedrager: MIK HD Bagagedrager, maximale belasting 27kg
Motor: Bosch Performance Line CX Smart System
Display: Bosch Kiox 300 kleur display met starthulp
Accu capaciteit (Wh): 625Wh
Oplader: Bosch, 4A
Grepen: Ergo Comfort
Stack: 660
Reach: 395
Hoek van de Zitbuis: 73
hoek van de balhoofdbuis: 71
Liggende achtervork: 494
Lengte bovenbuis: 597
Wielbasis: 1136
Lengte balhoofdbuis: 160
Standover: 572
Max gewicht: 170
Properties "Kalkhoff Image 5 Excite+ Elektrische Fiets Dames Riemaandrijving 43cm"
| Display: | Bosch Kiox |
|---|---|
| Draagvermogen: | 170kg |
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Image 5 Excite+ |
| Motor System: | Bosch Performance CX Smart |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Slot: | met slot |
| Soort fiets: | Elektrische Fiets Dames, Sportieve Elektrische Fiets Dames, Elektrische Fiets Middenmotor, E Bike Met Riemaandrijving |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Bosch |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | S |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame: | Lage instap frame |
| Frame grootte: | 17"/43 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 630Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2024, 2025 |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 85Nm |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voorvering |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Naafversnelling: | Enviolo Carbon Gates |
| Garantie: | 3 jaar, 10 jaar |
Aanmelden
1 Beoordeling
Detlef M.
April 29, 2026 11:06
Super
Ein gutes E- Bike zu einem fairen Preis