€ 4.299,00
% € 5.899,00 (1.600 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Kalkhoff Entice 5 Excite+ ABS Elektrische Unisex Fietsx 800Wh Bruin 43cm"
Merk: Kalkhoff
Model: ENTICE 5+ EXCITE ABS
Fabrikantsnummer: D680524605
EAN: 4000990465496
Modeljaar: 2025/2026
Maat: S
Framemaat: 43cm
Kleur: moonstonegrey matt
Frame materiaal: Aluminum
Wielformaat: 29 Inch
Vork: SR Suntour Mobie34, 110x15 mm thru axle, ABS
Veerweg voorvork: 120 mm
Rear Shock:
Stuur: Allroad Riser
Stuur breedte: 720
Stuurpen: Cockpit 2.0, aanpasbaar, 65mm
Stuurpen lengte: 65
Zadel: Selle Royal ON
Remmen: Tektro T533 ABS
Rem voren: 203
Rem achter: 180
Hendels: Shimano Cues
Derailleur achter:
Versnellingssysteem: Shimano Cues, 11-speed
Versnellingen: 11
Vrijloop: Vrijloop
Crankset: Aluminium
Cranklengte: 170
Ketting: Shimano CN-LG500
Kettingwiel: Shimano Cues Linkglide
Voorwiel as: Shimano TC500, 15x100 mm thru axle
Achterwiel as: Shimano TC500, 12x148mm thru axle
Velgen: Aluminium, hollow section
Voorlicht: Supernova Mini 3 Pro, met high beam, LED
Achterlicht: Trelock COB Line, met remlicht, LED
Pedalen: MTB Flat, Aluminium, met Reflector
Spatbord: Aluminium, extra long, met splash guard
Bagagedrager: MIK HD Bagagedrager, maximale belasting 27kg
Motor: Bosch Performance Line CX Smart System
Display: Bosch Kiox 500 kleur display met starthulp
Accu capaciteit (Wh): 800Wh
Oplader: Bosch, 4A
Grepen: Ergon GS10 Evo
Stack: 653.5
Reach: 400
Hoek van de Zitbuis: 73
hoek van de balhoofdbuis: 68
Liggende achtervork: 510
Lengte bovenbuis: 600
Wielbasis: 1206
Lengte balhoofdbuis: 130
Standover: 773
Max gewicht: 170
Properties "Kalkhoff Entice 5 Excite+ ABS Elektrische Unisex Fietsx 800Wh Bruin 43cm"
| Display: | Bosch Kiox |
|---|---|
| Draagvermogen: | 170kg |
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Entice 5 Excite+ |
| Motor System: | Bosch Performance CX Smart |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Slot: | met slot |
| Soort fiets: | Sportieve Elektrische Fiets, Elektrische Fiets Middenmotor |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Bosch |
| Kleur: | Bruin |
| Maat: | S |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame: | Instap frame |
| Frame grootte: | 17"/43 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 800Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2025, 2026 |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 85Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voorvering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano CUES |
| Garantie: | 3 jaar, 10 jaar |
Aanmelden