€ 2.479,00
% € 2.999,00 (520 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Kalkhoff Endeavour L Season Elektrische Fiets Heren Grijs 45cm"
Merk: Kalkhoff
Model: ENDEAVOUR L SEASON
Fabrikantsnummer: D680520400
EAN: 4000990462648
Modeljaar: 2024/2025/2026
Maat: S
Framemaat: 45cm
Kleur: Jetgrey matt
Frame materiaal: Aluminum
Wielformaat: 29 Inch
Vork: Suntour XCM32, blockable
Veerweg voorvork: 50 mm
Rear Shock:
Stuur: Concept EX Riser
Stuur breedte: 640
Stuurpen: Aluminium, aanpasbaar
Stuurpen lengte: 70
Zadel: Selle Royal TCC
Remmen: Shimano MT200
Rem voren: 160
Rem achter: 160
Hendels: Shimano Cues
Derailleur achter:
Versnellingssysteem: Shimano Cues, 9 speed
Versnellingen: 9
Vrijloop: Vrijloop
Crankset: Aluminium
Cranklengte: 170
Ketting: Shimano CN-LG500
Kettingwiel: Shimano Cues
Voorwiel as: Shimano TX505, QR
Achterwiel as: Shimano TX505, QR
Velgen: Rodi TRYP25, double eyelet
Voorlicht: Herrmans CL3, LED
Achterlicht: Herrmans H-Trace, LED
Pedalen: Comfort, Kunststof
Spatbord: Plastic, met randbescherming
Bagagedrager: MIK Bagagedrager, maximale belasting 25kg
Motor: Bosch Performance Line SX Smart System
Display: Bosch LED Remote met walk assist
Accu capaciteit (Wh): 400Wh
Oplader: Bosch, 2A
Grepen: Herrmans Altro
Stack: 636
Reach: 391
Hoek van de Zitbuis: 72.5
hoek van de balhoofdbuis: 70
Liggende achtervork: 482
Lengte bovenbuis: 595.6
Wielbasis: 1110
Lengte balhoofdbuis: 180
Standover: 802.7
Max gewicht: 130
Properties "Kalkhoff Endeavour L Season Elektrische Fiets Heren Grijs 45cm"
| Display: | Bosch LED Remote |
|---|---|
| Draagvermogen: | 130kg |
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Endeavour L Season |
| Motor System: | Bosch Performance SX Smart |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Slot: | zonder slot |
| Soort fiets: | Elektrische Fiets Heren, Sportieve Elektrische Fiets Heren, Elektrische Fiets Middenmotor |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Bosch |
| Kleur: | Grijs |
| Maat: | S |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 17.7"/45 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 400Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2024, 2025, 2026 |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 55Nm |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voorvering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano CUES |
| Garantie: | 3 jaar, 10 jaar |
Aanmelden