€ 5.399,00
% € 5.999,00 (600 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Hercules Futura I-P9 2025 Elektrische Herenfiets Riemaandrijving 50cm"
Merk: Hercules
Model: Futura I-P9
Fabrikantsnummer: 225110000850
EAN: 4063519050740
Kleur: black-matt
Modeljaar: 2025
Wielformaat: 28 Inch
Framemaat: 50 cm
Frame materiaal: Aluminium
Vork: Suntour XCR34, luchtgeveerd, Schacht 1.1/8" - 1.5"
Veerweg voorvork: 100 mm
Kleur: black-matt
Rear Shock:
Veerweg Rear Shock:
Balhoofdlager : FSA No. 55R, semi geïntegreerd, 1.1/8 - 1.5"
Stuur: Zecure City, AL, 31.8 mm, 15° backsweep
Stuurpen: Hercules AS SUV-I2, A-head, verstelbaar
Zadelpen: Hercules S1D, AL, Ø31.6 mm, 350 mm, 50 mm veerweg
Zadel: SELLE ROYAL Essenza Plus Moderate
Grepen: Hercules Ergo, met geïntegreerde klem
Remgrepen: SHIMANO BL-MT201
Remgrepen achter: SHIMANO BL-MT201
Remmen: hydraulische schijfrem
Merk remmen: SHIMANO SM-RT30, 180 mm
Hendels: Pinion, elektronische schakeleenheid
Derailleur achter:
Derailleur voren:
Versnellingssysteem: Trapas | 9 versnellingen
Versnellingen: 9 versnellingen
Kettingwiel: GATES ® CDX 24T
Ketting:
Riem: Gates CDX, 118 Z.
Voorwiel as: SHIMANO HB-TC500, 15x110 mm, Centerlock
Achterwiel as: Hercules ECL-52, 12x148, Centerlock
Velgen: RYDE Andra 25
Wielen:
Banden: SCHWALBE G-One Allround Performance
Bandenmaat: 29 x 2,25
Voorlicht: Hercules FF-100, tot 150 Lux, Taglicht
Achterlicht: Hercules RZ-100, COB-LED
Pedalen: Hercules C-111, anti-slip
Kettingkast: Horn Catena A08, AL
Spatbord: Hercules AL, SP-65LY, 65 mm
Bagagedrager: MonkeyLoad, Systeemdrager
Gewicht: 26 kg
Spaken: VR: Niro, 2 mm / HR: 2.34 mm
Slot: ABUS IT4 accuslot, XPlus Cylinder
Fietsstandaard: PLETSCHER Comp Flex 40
Stuur breedte: 680 mm
Reach: 396 mm
Stack: 679 mm
Motor: Pinion MGU E1.9
Stuurpen lengte: 90 mm
Terugtraprem: nee
Max gewicht: 150 kg
Accu: FIT UltraTube 700
Cranklengte: 170 mm
Accu capaciteit (Wh): 700 Wh
Oplader: FIT Standard 3A, 48V
Display: FIT Compact
Motor type: Middenmotor
Koppelvermogen:
Properties "Hercules Futura I-P9 2025 Elektrische Herenfiets Riemaandrijving 50cm"
| Display: | Fit Compact |
|---|---|
| Draagvermogen: | 150kg |
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Futura |
| Motor System: | Pinion MGU E1.9 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Fiets Heren, Sportieve Elektrische Fiets Heren, E Bike Met Riemaandrijving |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Pinion |
| Kleur: | Zwart |
| Wiel afmeting: | 28 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 19.5"/50 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 700Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2025 |
| Gewicht: | 26kg |
| Koppelvermogen: | 85Nm |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voorvering |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Garantie: | 2 jaar |
Aanmelden