€ 2.699,00
% € 3.699,00 (1.000 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Haibike TREKKING 5 2025 Sportieve Elektrische Fiets Heren Groen 40cm"
Merk: Haibike
EAN: 4054624171109
Fabrikantsnummer: 45401530
Modelnaam: TREKKING 5
Haibike kleur: olive/red Glanzend
Frame: Aluminium, Steekas M12 (1.00) x 148mm, Schijfrem Post Mount
Frame soort: High
Maat: 40
Wielformaat: 27.5
Motor: Yamaha PW-S2, 250W, 75Nm, 25km/h
Display: Yamaha Side Switch
Accu: InTube
Accucapaciteit: 720
Oplader: Snellader 4A
Vork: SR Suntour Mobie 25 LOR Lockout, Staalvering, Veerweg: 100mm, Aluschaft 1 1/8 - 1 1/2'' tapered, 15 x 100mm Steekas
Vering:
Derailleur achter: Shimano Cues U6000, 11-versnellingen
Hendels: Shimano Cues U6000, Rapidfire
Ketting: Shimano Cues LG500
Crankset: Staal, 38
Remgrepen: Shimano MT402, Aluminium
Remmen: Shimano MT410 180mm / Shimano MT410 180mm, 180mm
Banden: Continental Ruban Reflex, 58-584, Reflex
Wielen:
Velgen: Schürmann Yak25, , Holle kamerrand, Aluminium
Voorwiel as: Shimano HB-TC500
Achterwiel as: Shimano FH-TC500
Spaken: Sapim Leader
Stuur: Ergoriser, oversize 720mm
Grepen: ErgoGrepen
Stuurpen: XLC A-Head verstellbar, A-Head, Bar bore: 31.8mm
Balhoofdlager : A-Head Tapered
Zadel: Selle Royal Essenza
Zadelpen: Patent, 34.9mm, Aluminium
Pedalen: VP VPE-461
Achterlicht: Herrmans H-Black MR4 E 6-12V, 40 lux / Spanninga Aerline 2.0 Brake
Bagagedrager: Systembagagedrager, MIK
Spatbord: Curana Apollo 70, Aluminium
Fietsstandaard: Ursus Mooi, instelbaar
Max gewicht: 130kg
Properties "Haibike TREKKING 5 2025 Sportieve Elektrische Fiets Heren Groen 40cm"
| Draagvermogen: | 130kg |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Trekking |
| Soort fiets: | Sportieve Elektrische Fiets Heren, Elektrische Fiets Middenmotor |
| Vrijloop: | Terugtraprem |
| Motor: | Yamaha |
| Kleur: | Groen |
| Wiel afmeting: | 27,5 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 15.5"/40 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 720Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2025 |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 75Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voorvering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano CUES |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden