€ 8.000,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Haibike LYKE CF 11 2025 Lichtgewicht E MTB Fully Carbon 29 Inch 41cm"
Merk: Haibike
EAN: 4054624167591
Fabrikantsnummer: 45802530
Modelnaam: LYKE CF 11
Modeljaar: 2025
Kleur: carbon/sand/lime - gloss glossy
Frame: Carbon, through axle M12 (1.00) x 148mm, disc brake Post Mount, Travel: 140mm
Frame type: High
Frame hoogte: 41
Frame grootte: S
Wielformaat: 29
Motor: Fazua Ride60, 450W, 60Nm, 25km/h
Display: Fazua LED Hub + Ring control
Akku: Fazua Energy
Akku capaciteit: 480
Oplader: Fazua Charger 3A, 230V
Vork: FOX Float 36 Performance - GRIP 140 mm
Demper: FOX Float SL Performance, Evol LV, 210x52,5mm
Naafversnelling:
Voorderailleur:
Derailleur achter: Shimano Deore XT RD-M8100 12s, Shadow+, 12-speed
Schakelaar: Shimano SLX SL-M7100, Rapidfire+
Crankset:
bottomBracket:
Kettingblad: Shimano SLX CS-M7100-12, MICRO SPLINE, 10-51T
Ketting: Shimano SLX CN-M7100 12s, SIL-TECH
chainring: Rotor Chainring 32T
Kettinggeleider: Winning Nylon direct mount
Rem hendel: Shimano Deore XT BL-M8100
Rem voren: Shimano Deore XT BR-M8120, 4 pistons, 203mm, aluminium / Shimano Deore XT BR-M8120, 4 pistons,180mm, aluminium
Banden: Maxxis Dissector, 3C MaxxSpeed, EXO, TR, 62-622
Wielen: DT Swiss HX 1700 Spline, 15x110 mm, Centerlock
Velgen:
Voorwiel as:
Achterwiel as:
Spaken:
Stuur: Raceface Turbine R Dia. 35 mm, Rise: 20 mm 780mm
Grepen: XLC VLG-1751D2, MTB Grips
Stuurpen: Raceface Aeffect R 35, Dia. 35 mm, L: 40 mm
Balhoofdlager: Acros ICR Top cup / bottom BlockLock ZS56/ZS56
Zadel: Selle Italia Model X
Zadelpen: Limotec A1H Dropper, Dia. 31.6 mm, Travel: 125 mm
Pedalen: XLC VPE-527 MTB Alloy Pedal w. Reflector
Licht:
Bagagedrager:
Spatborden:
Standaard:
Gewicht:
Max. gewicht: 120kg
Type: MTB All Mountain
Seat tube angle: 74°
Head tube length: 110mm
Head tube angle: 65°
Top tube horizontal: 562mm
Bottom bracket drop: -25mm
Wheelbase: 1195mm
Stack: 611mm
Reach: 424mm
Stand-over height: 76cm
Chain stay length: 450mm
Properties "Haibike LYKE CF 11 2025 Lichtgewicht E MTB Fully Carbon 29 Inch 41cm"
| Display: | Fazua LED Hub + Ring Control |
|---|---|
| Draagvermogen: | 120kg |
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Lyke |
| Motor System: | Fazua Ride 60 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Mountainbike, Elektrische Fiets Middenmotor, Lichtgewicht Elektrische Fiets |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Fazua |
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | S |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 16"/41 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 480Wh |
| Frame materiaal: | Carbon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Accu uitneembaar?: | Nee |
| Koppelvermogen: | 60Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voor- en achtervering |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano Deore XT RD-M8100 |
| Garantie: | 2 jaar |
Aanmelden