€ 3.296,00
% € 5.199,00 (1.903 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Gratis bezorgen & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later met Klarna!
Heeft u vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.be
en we staan 7 dagen per week voor u klaar!
Productinformatie "Bergamont E-Horizon Premium Pro Sportieve Elektrische Fiets Heren Riemaandrijving 48cm"
Bergamont E-Horizon Premium Pro 2024 Sportieve Elektrische Fiets Heren Riemaandrijving 48cm
Properties "Bergamont E-Horizon Premium Pro Sportieve Elektrische Fiets Heren Riemaandrijving 48cm"
| Display: | Bosch Kiox |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Enviolo AUTOMATiQ: | Ja |
| Modelnaam: | E-Horizon |
| Motor System: | Bosch Performance CX |
| Soort fiets: | Elektrische Fiets Heren, Sportieve Elektrische Fiets Heren, Elektrische Fiets Middenmotor, E Bike Met Riemaandrijving |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Bosch |
| Kleur: | Bruin |
| Wiel afmeting: | 28 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 19"/48 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 750Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2024 |
| Gewicht: | 30kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 85Nm |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Vering: | Voorvering |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Naafversnelling: | Enviolo AutomatiQ |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden